• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sılaca Güzellik Salonu

Adres :

Topcu Mahallesi 1543 Sokak No: 7/a Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Nur Alabay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 606 58 61

birmilyonnokta.com üyesi Sılaca Güzellik Salonu olarak kişisel bakım alanında hizmet vermekteyiz. En kaliteli ve en profesyonel hizmeti verebilmek adına yenilikçi ve çok çeşitli uygulamalar sunuyoruz. Sektörde fark yaratan merkezlerden biriyiz. Profesyonel bir ekiple beraber sizlere en çok memnun kalacağınız şekilde hizmet veriyoruz. Kişisel bakımın birçok farklı alanında uygulamalarımız mevcuttur. Hem vücut bakımı hem de yüz bakımı; güzellik ve onarım işlemleri için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Güzellik merkezimizde sizlere kendi alanlarında uzman kişiler aracılığıyla hizmet veriyoruz. Bu sayede her bakımdan memnun kalacağınız bir deneyim yaşatıyoruz. Çözüm odaklı bir anlayışa sahip olduğumuz için en kısa sürede en kesin sonuçları elde edebileceğiniz işlemler uyguluyoruz. Bu yönümüzle müşterilerimiz için tercih edilebilir en makul firmalardan biriyiz.

Ankara güzellik merkezi sektöründe bir hayli derin tecrübeye ve bilgi birikimine sahibiz. Bu birikimimiz uzmanlığımızla birleşince son derece kaliteli bir hizmet ortaya çıkmaktadır. Sizlere güzellik merkezimizde tüm mevzuatlara ve sağlık kurallarına uygun bir hizmet vermekteyiz. Hijyen kurallarına karşı göstermiş olduğumuz hassasiyetten dolayı temiz bir merkeze sahip olduğumuz söylenebilir.

Hem yüz bölgesi için güzellik hizmeti hem de vücut için bakım hizmeti sağlamaktayız. İdeal görünüme kavuşmak için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm işlemlerde olabilecek en uzun süreli kalıcılığı hedefliyoruz. Bu anlamda sektörde fark yaratan firmaların başında gelmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR