• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şile Sebze ve Çiçek Satışı

Adres :

Ovacık Mah. İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Kıra - Songül Kıra - Kemal Nazlı

E-Posta Adresi :

tuncayh987@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 925 59 60

Whatsapp 2:

0 (536) 642 36 28

Whatsapp 3:

0 (505) 367 85 66

Ülkemizin en seçkin işletmelerini internet ortamında bir araya getiren ve yeni tedarikçiler ve müşteriler bulmalarını amaçlayan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinde Şile Sebze ve Çiçek Satışı İstanbul ağaç ve orman ürünleri alanında ülkemizin geneline hizmet vermektedir. Doğaya ve yeşile değerin iyice arttığı günümüzde sadece belediyeler ve hükümet kurumları değil, siteler, apartmanlar ve müstakil ev sahipleri de gözlerine değen yeşil miktarını arttırmanın yollarını aramaktadırlar.

Özellikle büyük şehirlerin kirli ve gürültülü bölgelerinde yaşayan insanlar bir ağaç görmeye, bir çiçek kokusu duymaya hasret biçimde günlerini, aylarını geçirmektedir. İnsanların yeşil ile kavuşmasını sağlamak, daha sağlıklı ve hem insanlar hem hayvanlar hem de doğa için daha mutlu alanlar yaratmak için hizmet veren işletme, zengin çiçek ve ağaç çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

Tarım için kullanılabilecek fide ve fidan yetiştiriciliği de yapan işletme, müşterilerine fesleğenden domatese, biberden çileğe çok zengin bir liste sunmaktadır. Farklı yaş ve ebatlarda ağaç satışı da yapan işletme, bütün bitkileri yetiştirirken organik gübreler kullanmakta, bu sayede ağaçlar ve bitkilerde organik tarım için uygun olarak büyümektedirler. Bu ağaçlar ister tarlalara, ister bahçelere ekilebilir.

Her aşamada Ziraat Mühendislerinin gözetiminde büyüyen ağaçlar yeni yerlerine alışmakta sıkıntı çekmemektirler. Buna rağmen işletme, her satıştan sonra müşterilerine ağaç ve bitkilere nasıl bakmaları gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeleri vermekte, müşterilerinin çeşitli sorularına da her zaman vakit ayırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR