• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simge Güzellik Salonu

Adres :

Yenidoğan Mah. Park Sok. No: 4 /d Bayrampaşa İstanbul İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

mertsimgesin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 278 51 58

Whatsapp 2:

0 (538) 278 51 58

Bayrampaşa güzellik merkezi sektöründe kurulmuş olan firmamız bu alanda bilgi sahibi olduğu tecrübelerini sizlere aktarmak için en ideal yöntemler ve en teknolojik uygulamalarla karşınızdadır. İstanbul içerisinde güzellik merkezi olarak son modern uygulamaları ve en yeni yöntemleri, profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunuyoruz. Tamamı alanında deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte en kaliteli uygulamaları denemekten keyfi alabilirsiniz.

Güzellik her kadının ihtiyaç duyduğu ve kendini iyi hissetmek için yaptırdığı bakımlar olarak da adlandırılabilir. Bakımlılığın güzellik getirdiği karşı çıkılamayacak bir gerçektir. Bu nedenle sizler de hayalinizde görünüme kavuşmak ve istediklerinizi kaliteli ellerden almak için doğru adreste bulunuyorsunuz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde istediğiniz görünümü ve uygulamaları sizlere en uygun fiyata sunarlar. Uygun fiyatlılığı da hesaba katan bir firma olarak bu konuda en ideal ve en ekonomik yöntemleri sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetine en yüksek seviyede önem veren firmamız, sizleri memnun etmek için titiz ve özverili bir şekilde çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında tesettür tasarım salonu, gelin saç makyaj modelleri, kalıcı makyaj işlemleri, ombre modelleri, kalıcı makyaj uygulamaları, cilt bakım işlemleri, ağda hizmeti, sir ağda hizmeti, saç keratin bakımı, profesyonel makyaj uzmanı, gelin başı modelleri, nişan ve kına başı modelleri uygulanmaktadır. Tüm bu hizmetler en kaliteli malzemeler ve teknolojik ekipman ile uygulanır.

Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR