• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simit Başkenti Edemen

Adres :

Çolaklı Mahallesi Turizm Caddesi No: 78/f Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Edemen

E-Posta Adresi :

soneredemenn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 672 36 95

Firmamız, yeme içme sektöründe Antalya/ Manavgat’ ta siz değerli müşterilerimiz için hizmete açılmıştır. Bulunduğumuz bölgede kahvaltı yapılabilecek en kaliteli ve en nezih mekanlardan biri olan firmamız, sizlerin günlük ve en taze çeşitlerimiz ile karşınızdayız. Her türlü yeme içme ile ilgili isteklerini karşılayan firmamız, uygun ödeme seçenekleri ile de tüm kitleye hitap etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler pizza, tost, serpme kahvaltı, sucuklu yumurta, dünya kahveleri, hamburger, simit, poğaça ve daha fazla çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Bulunduğumuz mekanın atmosferi sizlere huzur vererek hoşça vakit geçirmenin tadına doyamayacaksınız. Hijyen ve temizlik hususunda oldukça hassas davranan firmamız, müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır. Müşteri memnuniyeti çalışma sistemini benimserken, her koşulda sizleri memnun etmenin yollarını aramaya devam ettik. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, dünya markalarını takip ederek kendimizi gün geçtikçe yenilemekteyiz.

Sizlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında olmak bizleri gururlandırmaktadır. Müşterilerimiz ile tüm ilişkilerimizi samimiyet, doğruluk ve karşılıklı güven esasına dayalı kurmayı tercih ediyoruz. Firmamız iş disiplini ve iş ahlakına uygun hareket etmektedir. Bulunduğu sektörde öncü ve örnek firmaların arasında olmak için büyük çaba sarf etmektedir.

Sizlere sunduğumuz simit ve poğaça çeşitlerinin tadı ve lezzetinden vazgeçemeyeceksiniz. Ürünlerimizden sipariş vermek isterseniz, bizlere web sayfamızdaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede siparişleriniz adresinize ulaştırılacaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR