• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şı̇mşek Tekel

Adres :

Kadıköy Mah. Atatürk Bulvarı No: 20 Gonca Apt. Altı Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Şimşek

E-Posta Adresi :

umutsimsek548@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (542) 298 41 41

Whatsapp 2:

0 (532) 208 68 79

Kocaeli tekel bayi en güvenilir ve pratik yeni nesil alışveriş hizmetini sizlere sunuyor. Bulunduğunuz yerden ayrılmadan alışveriş yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilir, ev ve iş yerlerine sipariş verebilirsiniz. Böylece tekel ihtiyaçlarınız kapınıza kadar gelir. Kapıda ödeme kolaylığı sayesinde de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Paketlerimiz hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Online hizmetlerimizden ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

İzmit kuruyemiş ürünleri satışı, İzmit evlere içki siparişi, İzmit alo paket tekel hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. Kocaeli İzmit alkol alınacak yerler arasında kaliteli çalışmalarımızla ön plana çıkmayı başardık. Yenilikçi ve eksiksiz tekel hizmeti arıyorsanız tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. İzmit gece açık tekel bayiniz olarak 7 gün 24 saat sizlere pratik alışveriş hizmeti sunuyoruz. Yorumlarınızı bize ileterek geri dönüş sağlayabilirsiniz. Sizlerin beklentisine uygun tekel hizmeti sunmak önceliğimizdir. Yeni ürünler sunmaya ve ürün çeşitliliğimizi değiştirmeye özen gösteriyoruz.

Kocaeli İzmit alkol satış noktası olarak birçok alkol çeşidini sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız. Alo paket servisimiz sayesinde kapınıza kadar isteklerinizi getirteceksiniz. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı sunduğumuz hizmetimizde müşteri memnuniyeti için kusursuz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Etik ilkeler doğrultusunda sunduğumuz tekel alışverişi hizmetinden yararlanmak için tereddüt etmeyin. İzmit’te en hızlı alışveriş keyfi sizleri bekliyor. Ayrıca, ekonomik fırsatlar sunarak da müşterilerimizin beğenisi almaya devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR