• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sincan Güven Dekorasyon

Adres :

Şehitali Çalışır Sokak 14/b Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Güven

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 625 02 75

Ankara’da bulunan Sincan Güven Dekorasyon isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak yapı inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler yapılarınızı daha şık, daha konforlu ve daha işlevsel hale getirir.

Asma tavan son dönemde sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. İç mekanlarınızı daha ihtişamlı ve daha modern gösteren bu uygulamanın tecrübeli kimselerce, sağlam olarak yapılması gerekmektedir. Ankara yapı inşaat sektöründe güvenilir bir yer edinmiş olan firmamız yapılarınıza ve isteklerinize en uygun modelde asma tavanları kısa süre içerinde sağlam olarak tamamlar. Yapılarınızın daha modern ve estetik görünmesi için firmamızdan asma tavan yaptırabilirsiniz.

İç mekanlarınızın daha ferah ve geniş görünmesi için renklerden faydalanabilirsiniz. Firmamızdan yaptıracağınız boya badana işlemlerinde iç mekanlarınızı isteklerinize uygun canlı, ferah yeni görünümlere kavuşturabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile uyguladığımız işlemler, ekip enerjimiz ile kısa sürede tamamlanır ve yapılarınız yeni bir görünüme kavuşur.

Uzmanlık alanımız olan alçı dekorasyon işlemlerini yerine getirirken yapı bütünlüğüne, işlem inceliğine özen gösterir kusursuz sonuçlar sunarız. Yapılarınız uyguladığımız işlemler sayesinde istekleriniz doğrultusunda estetik görünüm kazanır.

Yapılarınızın istekleriniz doğrultusunda tasarlanması, dekorasyon işlemlerinin kusursuz olması aitlik duygunuzu pekiştirir, daha huzurlu bir ortam oluşmasını sağlar. İsteklerinizin kusursuz uygulamalar ile buluştuğu hizmetlerimizde yapılarınızı yeni görünümlere kavuşturarak, iç mekanlarına yeni bir enerji getiririz. Asma tavan, boya badana ve alçı dekorasyon işlemlerinizin kusursuz ve isteklerinize uygun olmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR