• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sincan Karagöz Halı Yıkama

Adres :

Ahi Evran Mahallesi Sincan Sanayi Sitesi 3. Cadde 229. Sokak No: 22 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Karagöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aykutkaragozaras@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 643 27 85

Whatsapp 2:

0 (530) 142 62 02

Firmamız halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile yıllardır sizlerin huzuruna çıkmaktadır. En güvenceli ve kaliteli hizmetleri sizlere vermekteyiz. Halı ve koltuk yıkama işlemleri deyince akla ilk gelen firmalar arasındayız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle her zaman tercih edilmekteyiz. Sahip olduğumuz müşteri kitlesi ile verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Firmamız bu hizmetleri deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple sizlere sunmaktadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Ankara halı yıkama sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız halı, koltuk ve perde yıkama işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Bu süreçte; kesin ve özenli temizlik ve üstün kurutma işlemlerini en ideal şekilde gerçekleştirmektedir. Bizlere daha kolay ulaşabilmeniz adına mesaisiz 7/24 faaliyet göstermekteyiz. Bir telefon etmeniz yeterlidir. Ayrıca halı, koltuk ve perdelerinizi sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz. Hızlı teslimat bizim işimizdir.

Sağlığınız bizim için değerlidir. Bu slogandan hareket ederek sizlere en hijyenik koşullarda yıkadığımız halılarınızı teslim ediyoruz. Doğal yöntemlerle daha temiz halılara kavuşmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Firmamız kurulduğu günden beri en son gelişmeleri takip ederek en yeni teknik ekipmanlar ve halı yıkama sistemi ile hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetleri sizlere en makul fiyatlarla sunmaktayız. Ticari kaygıya düşmeden sizlere sunduğumuz üstün halı ve döşeme temizliği hizmetlerinden yararlanmak için sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR