• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinem Şengül Gayrimenkul

Adres :

- Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Şengül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 941 81 74

Sinem Şengül Gayrimenkul firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aydın emlak sektöründe hizmet veren firmamız Sinem Şengül Gayrimenkul olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber genellikle konut ve emlak üzerinedir. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket eden firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizin aradığınız özelliklerde sunmaya çalışmaktadır. Birçok farklı hizmeti bir arada sunan firmamız sunduğu hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinden dolayı hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizlerin istediği özellikler de sunmakla beraber sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır; günlük villa kiralama hizmeti, ofis kiralama hizmeti, arsa alım satım firması ve gayri menkul değerlendirme uzmanlığı gibi birçok farklı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler için firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış profesyonel kişilerdir. Bu sebeple sizlere sunduğumuz hizmetler oldukça güvenli ve hem alıcıyı hem satıcıyı koruyacak şekilde sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple sizlerin bütçesine göre en üst düzey de hizmeti sizlere sunmaya çalışmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR