• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şira Rent A Car

Adres :

Şair Şevket Mahallesi 119. Sokak Doğan Apt. No: 12/1 Haliliye Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hidayet Yıldız - Mustafa Kenan Rahat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sirarentacar63@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 668 91 94

Whatsapp 2:

0 (544) 661 91 94

Şanlıurfa’da hizmet vermekte olan Şira Rent A Car birmilyonnokta.com un üyesidir. Şanlıurfa otomotiv sektöründe büyük başarılara imza atan firmamız yılların verdiği emek ve tecrübe ile yoluna ilerleyerek devam etmektedir. Araç kiralama firmaları genellikle şehrin yoğun olduğu yerlerde bulunur. Firmamız da Şanlı Urfa’nın merkezinde bulunmaktadır.

Araçlarımızı saatlik, günlük ve daha uzun dönem için kiralamaktayız. Uzun dönem için araç kiralayanlar genellikle şirket çalışanları için kiralama yapalar. Özellikle şehir dışına gidenler, tatil için farklı yerlerde olanlar veya yurt dışından gelen müşterilerimiz araç kiralamak isterler. Firmamız araç kiralarken bu hizmetin yanı sıra; araç telefonu, sigorta ve taşınan internet hizmeti de sunmaktayız. Siz müşterilerimize çok farklı modellerde ihtiyacınıza en uygun araçları sunarız.

Araçlarımızı size teslim ederken temizliği yapılmış, bakımları tamamlanmış ve belgeleri tam olarak teslim ederiz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutan şirketimiz uygun fiyat avantajları ile de adından söz ettirmektedir.

Yeni model sorunsuz araçlarımızı sizlerin beğenisine ve istediğiniz zamana göre fiyat hesaplayıp, tablo olarak size gereken tüm bilgileri sunarız. Dilerseniz bize irtibat numaralarımızdan ulaşarak araçlarımız ve ücretler konusunda bilgi alabilirsiniz. Size en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımıza gayretle devam etmekteyiz. İşlerinde uzman personellerimiz araçlarla ilgili tüm bilgilere hakimlerdir; ihtiyacınızı iyi analiz edip, çözüm odaklı yaklaşarak en uygun aracı size sunmaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR