• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şirin Mermer Granit

Adres :

Atatürk Mah. 31128 Sok. Sanayi Caddesi Sevkiyatçılar Bölümü No: 2 Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nizam Özçelik - Şirin Özçelik - Murat Özçelik

E-Posta Adresi :

sirinmermer47@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 513 12 62

Whatsapp 2:

0 (507) 396 16 73

Whatsapp 3:

0 (543) 214 47 33

Şirin Mermer Granit olarak;mersin mezitli mermer basamak döşeme,mersin mezitli mutfak tezgahı yapımı,mersin mezitli mermer mutfak tezgahı yapımı,mersin mezitli granit mutfak tezgahı yapımı,mersin mezitli mermer mutfak tezgah modelleri,mersin mezitli mermer mutfak tezgah fiyatları,mersin mezitli granit mutfak tezgah modelleri,mersin mezitli granit mutfak tezgahı fiyatı,mersin mezitli mermer mezar yapımı,mersin mezitli mermer mezar modelleri, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Mermer ve granit doğanın bağrında asırlar içinde oluşmuş, yeryüzünün geçirdiği bütün değişimlere, doğal afetlere, olaylara tanıklık etmiş, üstün teknoloji ile çıkarılarak işlenmiş hammaddelerdir. Doğallığı ve kalitesi ile öne çıkan mermer ve granitler aynı zamanda estetiği ile de göz doldurur. Tamamen doğal çizgilere sahip olmaları, bütün mermerlerin granitlerin eşsiz olmasını sağlar. Mekanların, yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılabilen mermerler, granitler ustalar elinde eşsiz bir hale dönüşür. Mersin /Mezitli’de faaliyet gösterenŞirin Mermer Granitfirmamız ile bizler tam da bunu yapıyor, bütün bu malzemelerin bütün doğallığını, kalitesini, estetiğini mekanlarınıza taşıyoruz.

Mersin mermer ve granitsektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler uzun yıllar önce büyük bir heyecanla ilk adımımızı attık. Yıllar içinde bütün bunlara tecrübemizi de ekledik. Fakat heyecanımızı her zaman canlı tutmayı da başardık. Hiçbir zaman başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi ve moderni için çalışıyoruz. Değişen ve gelişen alanda bizler her zaman müşteri memnuniyetini esas alıyor, ihtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında, en yüksek kalitede hayata geçiriyoruz.

Şirin Mermer Granitolarak uygulamalarımızda daima kalite, estetik ve işlevselliği esas alıyoruz. Dünya standartlarında malzemeler kullanıyor, birinci sınıf malzeme kalitesini deneyimli ustalarımızın marifetleriyle beziyoruz. Bütün projelerimizin eşsiz olmasını, uzun yıllar aynı kalitede kullanılmaya devam etmesini ve mekanların zarafetinin, estetiğinin arttırılmasında pay sahibi olmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR