• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şirin Otopark Oto Yıkama

Adres :

Çiftlik Mahallesi 4264. Sokak (devlet Hastanesi Acil Karşısı ) Gölcük Kocaeli Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Şirin

E-Posta Adresi :

hasan.sirin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 513 04 09

Whatsapp 2:

0 (532) 513 04 09

Whatsapp 3:

0 (538) 039 98 57

Kocaeli oto aksesuar ve modifiye sektöründe uzun yıllar yaptığımız çalışmalarla değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmayı başardık. Uzman kadromuz sayesinde araçlarınız için en güvenli hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu sektörün içerisinde olduğumuz süre boyunca tecrübe ve bilgi kazandık. Bu kazandığımız bilgi ve tecrübeleri en doğru şekilde kullanarak araçlarınız için güvenilir bakım çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz.

Sektörde hizmet vermeye başlamadan önce söz verdiğimiz gibi kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Değerli müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz ve araçları için özenle, dikkatle temizliyoruz. Otoparkımıza araçlarınızı park ederek gün içerisinde işlerinizi gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Araçlarınızı yıkatabilir, iç ve dış detaylı temizlik yaptırabilirsiniz. Ekibimiz, aracınızın temizliğini, yıkamasını özenle gerçekleştirmektedir. Aracın yıkanması, cam temizliği, far temizliği, araç içi detaylı temizlik kaliteli ürünlerimizle yapılmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızda kullandığımız malzemeleri kaliteli malzemelerden tercih ediyoruz. Aracınıza hiçbir zarar gelmemesi için kullandığımız ürünlere, çalışma yöntemimize dikkat ediyoruz.

Çalışkan ve hızlı ekibimiz sayesinde aracınızın bakımını kısa sürelerde tamamlıyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, disiplinli ve güvenilir kişiliğe sahip ekibimizle müşterilerimize samimiyetle yaklaşıyoruz. Sektördeki fiyatların aksine daha uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kaliteli ve güvenilir hizmetimizi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmuş oluyoruz. Sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece şehrimizde tercih edilen firma olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR