• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas 58 Akü Market Boss Akü Sivas Ana Bayii

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mah. Gökçekler Cad. Mehmet Fatih Apartmanı No: 28/b Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beytullah Çınar - Musa Dursun

E-Posta Adresi :

musadursun255@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 179 73 52

Whatsapp 2:

0 (535) 573 40 81

Bütün araçların kontağı çevrildikten sonra aracın çalışmasını sağlayan ilk enerji kaynağı aküden elde edilmektedir. Araçlarda akünün bitmesi veya akünün bozulması halinde hiçbir araç çalışma durumuna geçemez. Sağlıklı bir akü sadece arabanın ilk çalışma enerjisi için değil, araçtaki elektrikli sistemlerinde çalışması için son derece önem arz etmektedir. Firmamız hizmet verdiğimiz bu sektör alanında araçların kalbi niteliğinde olan aküleri müşterilerimiz ile buluşturmaktadır.

Sivas 58 Akü Market Boss Akü Sivas Ana Bayii olarak müşterilerimize Boss akü satışından tamir servisine kadar tüm hizmetlerimizi üst düzey kalitede sunmaktayız. Aracınız için satın alacağınız yeni akünüz hakkında, işinin ehli kadromuzla iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Dinamik çalışma arkadaşlarımız ile de akünüz ile ilgili yaşadığınız sorunları hızlıca çözüme kavuşturarak kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Araçlar, çalışmadığı süre zarfı boyunca da aküden sürekli olarak enerji alırlar ve bu durum akünün bitmesi olarak adlandırılan bir duruma neden olur. Piyasada yer alan pek çok firma bu konuda akünün bozulduğunu dile getirerek yeni bir akü alınması gerektiğini öne sürmektedir. Ancak firmamız güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımız neticesinde müşterilerimizin sorunlarına gerçekçi çözümler getirerek Sivas akü bayii hizmeti sunan diğer firmalara karşın geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamaktayız.

Her geçen gün kendimizi geliştirerek ve yenileyerek sektörümüzde de büyümeye devam etmek amacıyla sıkı şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR