• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şms Sigorta

Adres :

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Özcan Sok. No: 10 Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Tüfekçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@smssigorta.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 741 45 45

Whatsapp 2:

0 (546) 255 59 59

Sigorta ve finans alanında hizmet vermekte olan Şms Sigorta birmilyonnokta.com un üyesidir. Tekirdağ sigorta finans sektörü her geçen gün hızla gelişmektedir. Firmamız da bu anlamda gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Hizmet verdiğimiz sigorta türlerini; yangın sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası, iş yeri sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası zorunlu deprem sigortası ve nakliyat sigortası olarak sıralayabiliriz.

Sigorta oluşabilecek her türlü zararı gidermek amacıyla kurulan mali bir modeldir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin yaşadığı bu zararları karşılamaktadır. Firmamız, müşterilerimizin geleceklerini kurmalarıyla ilgili onlara güven vermektedir. Bizler müşterilerimizin ihtiyacına en uygun olan poliçeleri yapmak için müşterimizin isteklerini analiz eder, bütçeyi hesaplar ve müşterimize teklif sunarız. En iyi hizmeti sunmak adına müşterilerimizle birlikte karar alırız. Müşterilerimizin bize duyduğu güven başarımızın en büyük göstergesidir.

Firmamız sunduğu pek çok hizmetle her kesimden müşteriye hitap etmektedir. Yıllardır sigorta sektöründe verdiğimiz emekle büyüyoruz. Çalışan personellerimiz okulların ilgili bölümlerini başarı ile tamamlamış, tüm yenilikleri takip eden ve düzenli eğitimlere katılan uzman kişiler arasından seçilmektedir. Uygun fiyat uygulamalarımızla sizlere hem en iyi hem de en makul fiyatlı sigortayı sunarız.

Bizlere 7/24 ulaşabilir, tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Whatsapp destek hattından, telefonla görüşerek ya da web sitemizden ve destek alabilirsiniz. İrtibatlarımızdan ulaştığınızda aynı zamanda size en uygun teklifi de sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR