• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sönmez Oto Kurtarma

Adres :

Beykoz İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Sönmezışık

E-Posta Adresi :

mesutsonmezisik5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 617 39 06

Whatsapp 2:

0 (530) 470 64 37

İstanbul yol yardım sektöründe bulunan firmamız zor zamanlarınızın bir numaralı kurtarıcısı haline geldi. Çok uzun zamandır yol yardım sektöründe hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz kalite unsuru çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin de memnuniyetini kazanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem arz etmektedir.

Yol yardım sektörü oldukça zorludur. Günün her saatinde yolda kalabilir veya bir kaza ile karşı karşıya olabilirsiniz. Bu gibi ani gelişen durumlar ile karşı karşıya geldiğiniz an firmamızı arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız üstün performansı ve yılların getirdiği tecrübe ile kısa sürede bulunduğunuz konuma gelecektir. Özel tekniklerimiz ve son teknoloji araçlarımız ile kusursuz şekilde sunduğumuz hizmetlere yenilerini ekliyoruz. Ayrıca sektörün en profesyonel isimleri ile çalıştığımız için sıfır hata ile hizmet sunuyoruz. Araçlarınıza zarar vermeden başarılı şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemlerimiz oldukça hızlı şekilde yapılmaktadır.

Firmamız yol yardım sektörünün en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Kalitemiz kadar fiyatlarımız ile de dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Fiyatlarımız uygun olmasına rağmen dönem dönem indirimler de gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz indirimlerden haberdar olabilmek için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için internet sitemizde bulunan telefon numarasını kullanarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan soruların cevabına ulaşmak için dinlediğiniz zaman destek ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz sizleri bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR