• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sosyete Oto & Halı Yıkama

Adres :

Fatih Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 6 Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhan Keskin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 259 54 43

Whatsapp 2:

0 (505) 142 58 93

Polatlı’nın gözbebeği halı yıkama şirketi olarak sektörünün öncü firmalarından biri haline geldik. Temizliği teknoloji ile buluşturan firmamız verdiği hizmetlerle sizleri memnuniyetle uğurlamaktadır. Halı yıkamada en iyi imkanları ve işinin ehil personelleri ile sizlerin ilk tercihi olduk. Yaptığımız işte en önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti oldu. Her ne kadar kirli olursa olsun ilk gün almış gibi yepyeni ve tertemiz sizlere teslim eden firmamız yarattığı farkla sektöründe boşluğu doldurulamaz bir yer kaplamaktadır.

Halı yıkama sektöründe en son teknolojileri ile sizlere hizmet veren firmamız yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü personelimiz ve bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sizlerin hem maddi hem de manevi olarak memnuniyetinizi sağladık. Ayrıca sadece belirli zamanlarda değil bir yılın dört mevsimi yaptığımız kampanyalarla da sizleri mutlu etmeye devam ediyoruz.

Ankara halı yıkama sektöründe rakiplerinin de saygınlığını kazanmayı başarmış bir firmayız. Hizmet yelpazemizin genişliği ile hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden yolumuza devam ettik. Sizlerin bizlere olan itimadı bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır. Halı yıkama, oto koltuk yıkama, oto pasta cila uygulaması, oto far temizliği, oto motor yıkama, detaylı içi dış temizlik, paspas yıkama gibi çeşitli hizmetlerle sizlerin hizmetindeyiz. Hem halılarınızı hem de aracınızı sizlere tertemiz teslim etmekteyiz. Bir telefon kadar yakın olan firmamıza dair detaylı bilgiye web sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR