• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soydanlar Hayvancılık

Adres :

Deştiğin Mahallesi Konya » Doğanhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Soydan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 469 36 05

Whatsapp 2:

0 (546) 437 38 16

Tarım ve hayvancılık sektöründe en kaliteli büyükbaş hayvanların satışını yapan deneyimli besi firmamız Soydanlar Hayvancılık birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Özverili bir şekilde doğal yaşama dönüş, her insan için günümüzdeki en önemli arayışların başında gelmektedir. Ne yediğini bilmediği söyleyen insanlar çoğalmakta ve üretimden tüketime giden süreçlerin değerlendirilme ihtiyacı doğmaktadır. Yeme içme sektörünün tüm alanlarında olduğu gibi, hayvancılık sektöründe yaşanan çeşitli hilelerde insanların canını sıkmaya başlamış ve en değerli besin kaynağı olan hayvancılık sektöründe güven veren hizmet arayışı daha önemli bir hale gelmiştir.

Konya hayvancılık sektöründe hijyenik tesisleri ve steril ortamı ile halk sağlığı konusunda özel önlemler alan deneyimli firmamız Soydanlar Hayvancılık olarak, en kaliteli büyükbaş ve küçükbaş hayvan çeşitlerini, en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz. Güven veren hizmetlerin Konya Doğanhisar’daki hayvancılık firması olarak, her türlü kurban alım satım ve parçalama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Periyodik aralıklarla kontrolleri yapılan hayvanlarımızın, alanında deneyimli ve diplomalı veteriner hekimler tarafından düzenli takibi yapılmaktadır.

Canlı hayvan satışı yapan firmamızdan, küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarınızı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Tesisimizde doğal yemleme yöntemleri ile en doğru şekilde bakılan hayvanlarımız, yetiştiricilik konusunda uzman personellerimiz sayesinde, sağlıklı ve güvenli bir ortamda barınmaktadırlar. Kurulduğu günden bu zamana kadar %100 müşteri memnuniyeti anlayışla, alışveriş devamlılığı ve sizlerin referansına önem veren firmamız, sektördeki tüm donanımıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR