• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sözer Teknik Su Arıtma Isıtma Ve Hidrofor Sistemleri

Adres :

Yaka Mah. Erdoğan Ker Cad. No: 77/2 İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Sözer

E-Posta Adresi :

sozerteknik01@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 458 09 80

Sözer Teknik Su Arıtma Isıtma ve Hidrofor Sistemleri olarak sektörümüzdeki nihai amacımız pek değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en makul fiyatlar altında ulaştırmaktadır. Alanında deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ile profesyonel hizmette sınır tanımayan markamız, oldukça uzman ve yetkin nitelikli çalışmaları ile tanınmaktadır. Sektörü içerisinde bulunmuş olduğu konumu hak ederek erişen ve tüm hizmetlerini de genel müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştiren işletmemiz, oldukça geniş ve zengin bir hizmet yelpazesini de bünyesinde barındırmaktadır. Alanında örnek hizmet kalitesi ile tanınan firmamız, yüksek düzey kalitedeki hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

İzmir Urla su arıtma ve hidrofor sistemleri ve teknik hizmet alanında olağanüstü bir verimlilikle çalışan markamız, siz çok kıymetli müşterilerini yapıcı duygu ve düşüncelerine de yüksek seviyede önem vermektedir. Sözer Teknik Su Arıtma Isıtma ve Hidrofor Sistemleri olarak tek amacımız pek değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve envaiçeşit hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunmaktır.

Su arıtma sistemleri, hidrofor tank kurulumu, su arıtma cihazı tamiri, kat kalorifer sistemi hizmetleri, dalgıç pompa çeşitleri satış işlemleri, Güneş enerji paneli kurulumu ve çeşitli su yumuşatma sistemleri kurulumu gibi onlarca çeşit farklı alanda üst düzey hizmette asla sınır tanımayan markamız, oldukça profesyonel bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Gün içerisinde bizlere İzmir ili Urla ilçesi içerisinde yer alan bayimiz veya GSM telefon numaramız aracılığıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR