• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Spectra Kuaför Ve Güzellik Salonu

Adres :

İmbatlı Mah. Girne Bulvarı Yeni Girne Apt. No: 213/b ( Medikal Park Hastanesi Yakını ) İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Kaplan

E-Posta Adresi :

ilknurkaplan35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 349 71 11

Spectra Kuaför Ve Güzellik Salonu olarak pek çok işletmeyi içerisinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. Güzel görünmek adına yüzyıllardır pek çok metotlar aranmıştır. Doğada bulunan mucizevî bitkilerin karışımından yapılan bakım ürünleri yıllar geçtikçe yerini daha modern bir şekilde fakat aynı doğallığı taşıyarak yeni metotlara bırakmıştır.

Günümüzde de teknoloji ile güzellik ve bakım birleşerek aynı doğallığı koruyarak daha güzel görünmenizi sağlayabilecek metotlara sahip olan işletmemiz Spectra Kuaför Ve Güzellik Merkezi olarak İzmir kuaför sektörü içerisinde yerini aldı.

Deneyimli, işinde uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlerin daha güzel görünmenizi sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz içerisinde fön, boya, bakım, manikür + pedikür, kalıcı oje, keratin ve botoks bakımı, doğal dudak renklendiricisi, kalıcı tırak, kaş liftingi gibi daha pek çok güzellik metotlarımız bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizin her biri tamamen hijyenik ortamda ve steril malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Kuaför ve güzellik salonumuzda hijyen konusunda asla taviz verilmemekte ve tamamen doğal ürünler ile sizlere bakım yapılmaktadır. Sektör içerisinde bulunduğumuz ilk günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti düşüncesi içerisinde hizmet veriyoruz. Bunun karşılığını da siz değerli müşterilerimizin güven duygusu olarak alıyoruz. Bu duyguyu kaybetmemek aksine daha da arttırmak için işimizi aynı titizlik ve özen içerisinde yapıyoruz. Güzelliğine güzellik katmak isteyen ve bunu güvenilir bir salonda gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizi işletmemizde layık olduğu kaliteli hizmet ile ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler