• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stadia Veteriner Kliniği

Adres :

Reşadiye Mahallesi Kazım Yılmaz Bulvarı No: 196/2 Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Çalışkan

E-Posta Adresi :

stadiadatca@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 284 38 48

Evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan tüm bakımı karşılamak adına çalışan Stadia Veteriner Kliniği isimli firmamız birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Veteriner hekimlerimizin, hayvan dostunuzun ihtiyacı olan tüm tıbbi bakımı, özenle yapacağı konusunda bize güvenebilirsiniz. Muğla Datça’da hizmet vermekte olan firmamız, evcil hayvanınız için vazgeçilmeziniz olacak.

Muğla evcil hayvan sektöründe sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Datça’daki en yakın veteriner kliniği olmamızla birlikte, size en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz. Veteriner hekimlerimiz yumuşak doku cerrahisi, ortopedi, dahiliye, radyoloji, dermatoloji, hemogram, biyokimya, doğum ve jinekoloji alanlarında uzmandır. Evcil hayvanınızın hamileliğini kontrol altında tutabilmek için ultrasonografi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Dostunuzun ağız ve diş bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına da hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde evcil hayvan kısırlaştırma işlemleriniz için de kliniğimize başvurabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın sağlığının sürekliliği için gerekli olan, tüm aşılama işlemlerini kliniğimizde güvenle yapabilirsiniz. Aşıların düzenli olması açısından, aşı takibi uygulamamız da bulunmaktadır. Verdiğimiz pet kuaför hizmetiyle evcil hayvanlarınızın, tıraş ve banyo gibi temel bakımlarını da karşılamaktayız.

Ailenizin en özel parçası evcil hayvanlarınızın, her türlü ihtiyacı için başvurabileceğiniz en yakın pet marketiz. Her türlü pet shop ürünleri satışımız bünyemizde bulunmaktadır. Veteriner kliniğimiz her türlü acil ihtiyacınızı karşılamak adına 7/24 açıktır. Bu yüzden ihtiyacınız olduğu her anda, günün hangi saati olduğu fark etmeksizin gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR