• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star King Oto Uygulama Merkezi

Adres :

Güvenevler Mah. 1429 Sok. No: 4 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynel Kılınç

E-Posta Adresi :

kilinc_79@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 363 17 70

Gaziantep hizmet sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Star King Oto Uygulama Merkezi ailesi olarak sizlere geniş çaplı hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde uzmanlaşmış, deneyimli ve gelişime açık kadromuzla sizler için en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere en kaliteli ve en modern hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sektördeki gelişme ve değişimleri yakından takip ederek en güncel ve en modern makinalarla sizlere kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz. En yeni ve en modern cihazları kısa süre içerisinde bünyemize ekleyerek sizler için kaliteli ve vazgeçilmez hizmeti sağlıyoruz. Yalnızca otomotiv değil hizmet sektöründe geniş bir yelpazede sizlere çok seçenekli hizmetin kapılarını açıyoruz.

Araçlarınızdaki darbe ve kırılmalara her türlü hasara karşı en iyi çözüm yöntemlerini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda koltuk yıkama hizmetimiz ile hem ev ve ofislerinizin hem de araçlarınızın koltuklarını derinlemesine temizliyoruz. İnatçı lekelerle sizler için savaşarak en iyi sonuçları almaya devam ediyoruz.

Kullandığımız ürün ve malzemelerle kaliteden ödün vermeden en kaliteli ve sektörün en çok tercih edilen firmalarıyla iş birliği içinde en iyi temizliği vadediyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. İstediğiniz adrese gelerek koltuk yıkama işlemlerini istediğiniz gün ve saatte gerçekleştiriyoruz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR