• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sts Zemin Kaplama Yapı Kimya İnşaat

Adres :

Cevat Dündar Cad. Kavacıklı İş Merkezi No: 15/7 Ostim Yenimahalle / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Topkara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@stsyapi.com

Whatsapp 1:

0 (533) 725 41 70

Whatsapp 2:

0 (533) 725 41 70

Dekorasyon yapılar için olmazsa olmaz unsurların başında gelmektedir. Bir ortamın daima güzel ve şık bir görünüme kavuşması için mutlaka bu unsuru doğru ele almak ve bunun gereklerine uygun çalışmalar yapmak gereklidir. Dekorasyon, günümüzde en geniş yelpazeye sahip fikirleri bulunan ve birbirinden harika tasarımları olan unsurlardan biridir. Bir ortam tamamen bir bütün olarak ele alındığında ancak bir uyumdan söz edilebilir. Çünkü uyum, ,iyi bir dekorasyon elde etme noktasında en anahtar noktadır. Yapıların zemin kaplamaları ortamların hoş bir görünüme kavuşması noktasında en ön planda olan bölümlerdir. Zemin kaplama konusunda birçok farklı tasarımı tercih etme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine zemin kaplama konusunda malzeme yapısı da birbirlerine göre bir değişkenlik göstermektedir. Bu konuda da gereksinimlere uygun bir tercih yapılabilir. Bizler Ankara Sts Zemin Kaplama Yapı Kimya İnşaat firması olarak yaşam alanları, spor salonları, yollar, otopark gibi daha pek çok alanda zemin kaplama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde teknolojinin gelişimlerinden yararlanmakta ve daima kaliteli malzemeler kullanarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu çalışmaları yaparken aynı zamanda tasarım ve dekorasyon açısından hoş bir görünümün elde edilmesi içinde her türlü çabayı göstermekteyiz. Tüm çalışmalarımızı alanında uzman ekibimizle bir işbirliği içerisinde gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerine uygun hareket etmekteyiz.

Daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetin ön planda tutan bir anlayışla bu alandaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Markamızı, kalitemizden asla ödün vermeden gelecek hedeflerimiz doğrultusunda en iyi noktalara taşımak isteğindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR