• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Studio Butterfly Effect (kelebek Etkisi)

Adres :

Zerdalilik Mahallesi 1386 Sokak No: 10/d Muratpaşa / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Almina Elmas

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emine2706@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 960 68 00

Güzelliğin kelebek etkisiyle tanışın. Kendi yolculuğunuzda sizleri iyi hissettirecek ufak dokunuşlarla buluşturuyoruz. Uzun seyahatler, özel günler vb. durumlarda kurtarıcı görevi gören uygulamalarla sizleri bir araya getirmekteyiz. Antalya güzellik merkezi sektöründe konusunun uzman ekibiyle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Güzellik ve kişisel bakımın size kattığı değeri yükseltiyoruz. Uygulamalarımızın çeşitliliği ile Studio Butterfly Effect (kelebek Etkisi) olarak aradığınız güzellik hizmetini veriyoruz.

Yaptığımız işlemler arasında ipek kirpik, kalıcı oje, manikür pedikür, cilt bakımı, kirpik lifting ve protez tırnak uygulamaları bulunmaktadır. Hijyene gösterdiğimiz önem ile salonumuzu ve işlemlerimizi şekillendirmekteyiz. Steril ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin güvenini sağlamaktayız. İpek kirpik konusunda en başarılı malzemelerle çalışmaktayız. Her zaman dikkatleri üzerine çekecek bakımlı tırnakların altında imzamız var.

Cilt bakımında sağlıklı ve gözle görülür değişimi fark edeceksiniz. Yeni teknik ve yöntemlere açık salonumuz ve uzman ekibimiz ile çalışmalarımız sürmektedir. Kendi bakımına ve misafirinin bakımına itina ile yaklaşan arkadaşlarımız sizlerin isteklerini ve kişisel beklentilerini maksimum seviyede karşılamaktadır. Hijyen konusunda eğitimli, güler yüzlü ve kibar personelimize güvenle kendinizi teslim edebilmektesiniz.

İşlemlerinizi gerçekleştirirken sağlığınıza özel göstermekteyiz. Bu anlamda işlemler ve uygulamalar ile ilgili her zaman sizleri bilgilendiren bir salonuz. Uygun fiyatlarımız sayesinde korkmadan istediğiniz zaman, işlemlerle ilgili bilgi alabilmekte ve işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Çalışmalarımız ve verdiğimiz hizmetler sizlerin beğenileri, görüş ve önerileri ile her gün gelişmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR