• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stüdyo Gökhan Vip

Adres :

Selahattin Eyyubi Mah 75.yıl Cumhuriyet Bul No : 31/a Yüreğir Adana Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Sağıroğlu- Gökhan Sarı

E-Posta Adresi :

studyogokhanvip@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (545) 939 02 75

Whatsapp 2:

0 (543) 327 52 42

Whatsapp 3:

0 (545) 939 02 75

Whatsapp 4:

0 (543) 327 52 42

Stüdyo Gökhan Vip olarak en güzel günlerinizi ölümsüzleştirmek için hizmet veriyoruz. Fotoğraflar hayatımızın en güzel hatıraları arasında yer alır. Ailemiz, sevdiklerimiz ve çevremizdekiler ile yaşadığımız mutlu anların daha sonra tekrar hatırlanması için en etkili şey fotoğraflardır. Teknolojik gelişmelerden sonra herkesin elinde fotoğraf makinesi bulunsa da doğru ve net fotoğraf çekmek profesyonel bilgi ve ekipman gerektirmektedir. Firma olarak sizlere her zaman kaliteli fotoğraf hizmeti vermek için çalışıyoruz. Adana düğün ve evlilik fotoğrafçısı sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizler için her zam en iyisini yapmak için hizmet vermektedir.

Firma olarak sizlere düğünleriniz için özel hizmet vermekteyiz. Düğünler çiftlerin ve ailelerinin en unutulmaz anlarından birisidir. Mutluluk anlarının yaşandığı düğünlerde çekilecek fotoğraflar istenilen şekilde olmalıdır.

Özellikle dış çekimler profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Firma olarak düğünleriniz için iç ve dış çekim süreçlerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Düğün öncesi çekimler ve düğün anında yapılacak olan çekimler için sizlere özel fotoğraf makinemiz ile hizmet veriyoruz. Çekimler sonrasında baskı işlemleri ve özel olarak hazırlanacak ürünler ile ilgili de hizmet sunuyoruz. Düğün kadar önem verilen nişan, nikah ve kına gibi davetleriniz için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bunların yanı sıra insan hayatında önemli olarak görülen mezuniyet ve doğum gibi dönemler için de fotoğraf çekim hizmeti sunulmaktadır. Beğeneceğiniz özel fotoğraflar için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR