• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Su Mavi Koltuk Yıkama

Adres :

- Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Paytuncu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@mavikoltukyikama.com

Whatsapp 1:

0 (535) 226 38 34

Su Mavi Koltuk Yıkama firması olarak Antalya'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Antalya temizlik alanında hizmet veren firmamız Su Mavi Koltuk Yıkama firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler evimizde iş yerimizde neredeyse her yerde kullandığımız koltuklar üzerinedir. Bu koltukların temizlik hizmetini sunan firmamız koltuk temizliği yapmak kişinin kendi başına yapmasının çok zor olduğu bir işlem olduğu için bu hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın temizliğini yaptığı ilk ürün koltuklardır. Birçok farklı türde koltuğun temizliğini yapan firmamız bu koltukları özel buharlı makinelerimiz ile temizleyerek en derindeki kirleri bile kolayca temizlemekte ve koltuğunuzu ilk günkü haline geri getirmektedir. Birçok farklı türde koltuğun temizliğini yapan firmamız sandalyelerin de temizliğini yapmaktadır. Her türden sandalyenin temizliğini yapan firmamız bu sandalyeleri de koltuklar gibi ilk hâline geri getirmektedir.

Firmamız hizmet sunduğu koltuklardan birisi de araba koltuklarıdır. Araba koltukları arabaların değerinde önemli rol oynamakla birlikte sürüş rahatlığı ve deneyimi konusunda da rol oynamaktadır. Firma olarak her türden arabaların koltuklarını temizleyerek hem koltuklarının zarar görmesinin önüne geçmekteyiz hem de aracınızın temiz bir şekilde değerini koruması sağlamaktayız. Firmamızın önemli hizmetlerinden biriside halı yıkama hizmetidir. Halı yıkama hizmetimiz koltuk yıkama hizmetimiz gibi özel aletlerimiz ve makinalarımız ile birlikte yapmaktayız. Firmamız müşterilerinin koltuk yıkama hizmetinde koltuk taşıma gibi dertlerle uğraşmaması için yerinde hizmet politikası ile çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR