• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sular Diyarı (bahçelievler Su Siparişi)

Adres :

Soğanlı Mah. Ferit Selim Paşa Cad. Dumlupınar 2 Sok. No: 8/a Soğanlı İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cenesuyubahcelievler@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 151 25 20

Whatsapp 2:

0 (534) 784 53 15

Su hayattır sözü, insanın hayatını en büyük etkileyen unsur olarak yerini almasından dolayı kaynaklanmaktadır. Yetişkin bir insan vücut ağırlığının % 60 – 70’inin su olması zaten ne kadar önemli bir yerinin olduğunu göstermektedir. Bu sebeple kişinin kendi sağlığını koruyabilmesi, daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmesi için bu oranı koruması ve günde 2 ila 2 buçuk litre su tüketmeye özen göstermesi gerekmektedir.

Özellikle tüketilmesi gereken suyun seçimine ve kalitesine dikkat edilmesi, sağlık açısından sağlayacağı faydalar bakımından çok önem arz etmektedir. Bu nedenle seçiminde oldukça hassas davranılması gereken bu konuda sizlere yardımcı olabilmek ve doğru markayı güvenilir ellerden temin edebilmenizi sağlayabilmek amacı ileİstanbul alışverişsektörü içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Hijyen konusunda oldukça hassas davrandığımız işletmemizde, suyun en temizini, en sağlıklı ortamlarda hazır hale geldiği yeri sizler için seçiyoruz. Bu yerlerden aldığımız sularımızı son derece steril ortamlarda sizler için saklayarak, ihtiyacınız olduğu her anda sizlere temin etmeye çalışıyoruz.

İşinin ehli, işini severek yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet verdiğimiz Sular Diyarı işletmemizde her zaman ilk önce sizin sağlığınız gelmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz İstanbul’un Beylikdüzü’ndeki işletmemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Gönül rahatlığı ile en sağlıklı suyu temin etmek isteyen müşterilerimize bir telefon kadar uzakta olduğumuzu bildiriyor ve sağlıklı günler diliyoruz.

bahçelievler su siparişi, bahçelievler su sipariş firmaları, bahçelievler su sipariş hizmeti, bahçelievler alo su siparişi, bahçelievler damacana su siparişi, bahçelievler alo damacana su siparişi, bahçelievler en yakın su bayileri, bahçelievler en yakın su bayisi, bahçelievler evlere damacana su siparişi, bahçelievler işyerine damacana su siparişi,
istanbul bahçelievler su siparişi, istanbul su sipariş firmaları, istanbul su sipariş hizmeti, istanbul alo su siparişi, istanbul damacana su siparişi, istanbul alo damacana su siparişi, istanbul en yakın su bayileri, istanbul en yakın su bayisi, istanbul evlere damacana su siparişi, istanbul işyerine damacana su siparişi, istanbul danacana su sipariş fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR