• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultan Çocuk Giyim

Adres :

Nenehatun Mahallesi İnönü Caddesi No: 65 Esenler/istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Çandır

E-Posta Adresi :

suatcandir66@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 244 89 82

Whatsapp 2:

0 (532) 244 89 82

Sultan Çocuk Giyim olarak İstanbul Esenler’de faaliyet göstermekte olan firmamız uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha da geliştirmekte, daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına aralıksız çalışmasını sürdürmektedir. Biliyoruz ki çocuklarımız her birimizin göz bebeğidir. Her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktırlar. Fakat yetişkinlerden farklı olarak çocuklarımızın, özellikle de bebeklerimizin kıyafetleri, yatakları, temizlik ürünleri ve diğer yaşam alanlarında bulunan bütün ürünler daha bir dikkatli seçilmelidir. Çünkü onlar için sadece güzel olmaları yetmez. Aynı zamanda sağlıklı olmaları icap eder. Bağışıklık sistemleri tam olarak gelişmediği için onlar dış etkenlerden daha çabuk etkilenir. Bu yüzden en sağlıklı ürünleri onların hayatına dâhil etmek, bu konuda olabildiğince seçici olmak gerekir.

İstanbul tekstil giyim sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak çocuklarımız için her detayı düşünüyoruz. Özellikle ürünlerimizin anti bakteriyel ve anti kanserojen olmalarına azami dikkat ediyor, kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile çocuklarınıza dair her ne ararsanız tek merkezden karşılama fırsatı sunuyor, her şeyin en güzelini, en kalitelisini tercinize sunuyoruz.

Sultan Çocuk Giyim olarak yeni doğanlar için hastane çıkışı ürünlerinden itibaren okul kıyafetlerine kadar her yaş aralığı için, her alanda kullanılabilecek ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Kendimizi sürekli yeniliyor, çağın en moda ürün gruplarını, renklerini ve desenleri sizlerle buluşturmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR