• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultana Künefe Katmer

Adres :

Buğday Pazar Mah. Eski Çarşamba Pazarı Cad. Bakırcılar Sitesi No: 9/b Merkez/çankırı (yunus Avm Karşısı) Çankırı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müslüm Açıkgözoğlu

E-Posta Adresi :

sultanakunefem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 332 27 18

Whatsapp 2:

0 (532) 686 27 37

Çankırı pasta ve pastane sektöründe kurmuş olduğumuz Sultana Künefe Katmer Merkez’ de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Künefelerimizde kullandığımız Antep fıstığı, sahan kaymağı ve tereyağı en doğal ve en kaliteli ürünlerdir. İncecik hamurumuzun içerisine bol antep fıstığı, sahan kaymağı ve sade yağı ile çeşitlendirdiğimiz meşhur katmerimizi donmuş değil, isteğe göre hazırlanmış bir lezzet olarak sizlere sunmaktayız.

Firmamızda tamamen doğal ve katkı ürünleri kullanılmamış sağlıklı gıda üretimini benimsemiştir. Sağlık, hijyen, tazelik ve kalite en önemli kurallarımızdan biridir. Ürünlerimiz kaliteli ham maddeler ile ve ilave koruyucu maddeler kullanılmadan hazırlanmaktadır. Dürüstlük ve titizlik ile devam ettiğimiz bu yolda sizlere sunduğumuz enfes lezzetleri en iyi şekilde sunmaktayız.

Bizler siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap ederken, göz zevkine de dokunmaya çalışıyoruz. Şık dekorumuz, kalitemiz ve müziklerimiz ile sizlere akıllarda kalan bir ortam sunmaktayız. Günlük süt ve taze meyve sunumlarımız eşliğinde gönüllerinizde yer ediniyoruz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda, sizlere incecik bol antep fıstıklı katmer ve sıcacık peynirli künefelerimizin lezzetini sunuyoruz.

Biz Sultana Künefe Katmer olarak yaptığımız hizmete sevgimizi katıyoruz. Tecrübemiz ve siz müşterimize vermiş olduğumuz değer ile ilk günkü gibi çalışmakta ve her geçen gün lezzetimize lezzet, hizmetlerimize daha iyilerini katarak çalışmaktayız. Sizlere ayrıcalıklı ve en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR