• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultangazi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Sultançiftliği Mah. Ordu Cad. No: 36 İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Koçak

E-Posta Adresi :

lebiskck@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 314 90 60

Eğitimin insana katığı değer asla paha biçilemez. Herkesin her zaman ihtiyaç duyduğu eğitim insanlarda artık neredeyse temel ihtiyaç haline gelmiştir. Eğitimsiz insanlar hem çevresine hem de ülkesine inanılmaz derecede zararlar vermektedir. Tarih boyunca eğitimsiz kişilerin vermiş olduğu zararlara zaman zaman kitaplardan rastlamaktayız. Böyle önemli bir konuyu bizlerde eğitimci olarak en profesyonel şekilde sizlere sunmaktayız. Eğitim faaliyetlerinde sınır tanımadan en kaliteli eğitimi vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz eğitimler dünya çapında denenmiş ve kabul görmüş bir sistemin ürünüdür.

Firma olarak öğrencilerimize gereken önemi her zaman vermekteyiz. Onlar bizler için en kaliteli eğitimi alması gereken bireylerdir. Firmamız evde verilebilecek eğitimler de önererek öğrencilerimizi her yerde eğitme çabasındadır. Gerekli olan tüm eğitimi almış donanımlı kadromuz gerekli olan bilgiye sahiptir. Kendilerini her geçen gün geliştiren ekibimiz buna bağlı olarak öğrencilerine gün geçtikçe çok daha kaliteli eğitimler vermektedir.

İstanbul eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmalara göre kendimizi giderek geliştirmekteyiz. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu yılların vermiş olduğu tecrübe ile ekip olarak çok iyi bilmekteyiz. Rehabilitasyon merkezlerinin eğitime ne kadar çok katkı sağladığını da bilmekteyiz. Buna bağlı olarak tüm öğrencilerimize rehabilitasyon merkezimizde her yaşa ve seviyeye uygun olarak eğitim verilmektedir. Firma olarak sizlere verdiğimiz eğitimlerde son derece titiz ve özverili çalışmaktadır. En son teknoloji eğitim malzemelerini değerli müşterilerimiz için merkezimiz de kullanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR