• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sunsea Güzellik Salonu

Adres :

Ataköy 9/10 Kısım Karanfil Sokak Atrium Avm No: 122 ( Kültür Koleji Karşısındayız ) İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Keskin

E-Posta Adresi :

keskin.naz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 225 38 07

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren güzellik merkezimiz Sunsea Güzellik Salonu’muz www.birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri içerisinde yer almaktadır. Her zaman güzellik konusunda daha hassas olunmaktadır. Bu yol için çağlardan beri farklı farklı metotlar aranmakta ve geliştirilmektedir.

En önemlisi de en doğal yollardan oluşan güzellik metotlarıdır. Bizler de siz değerli müşterilerimizin ciltlerini arzu ettikleri doğal güzelliğe kavuşturabilmek, aradıkları doğal güzellik yollarını sunabilmek için İstanbul güzellik merkezi sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz içerisinde cilt bakımları, kirpik lifting, ipek kirpik, cilt lekelerini giderme gibi daha pek çok güzellik metotları bulunmaktadır. Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her zaman sizlere en steril ortamlar hazırlanmış ve seanslarımızda kullandığımız tüm malzemelerimizi hijyenik olarak hazır bir şekilde bekletiyoruz.

Deneyimli, alanında uzman, güler yüzlü, işini titizlik ve özen içerisinde yapan en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlere hak ettiğiniz bakımı sağlayabilmek için çalışıyoruz.

Sektör içerisinde tüm yenilikleri her zaman dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile yakından takip ediyoruz ve en yakın sürede sizlerin hizmetinize sunabilmek için uygun ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sunabilmek ve bunu sektör içerisinde en uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunmaya çalışıyoruz. Çünkü olabildiğince geniş müşteri kitlesine ulaşarak daha çok müşterilerimizin hayatlarına dokunabilmeyi amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR