• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sütçü Ali Dede

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Levent -hanifi Uzun

Rekabetin üst seviyede yaşandığı gıda sektöründe müşteri memnuniyetini önceliğine alan firmalar başarılı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemsemek, kaliteden asla taviz vermemekle mümkün olmaktadır. Sunulan tüm ürünlerde lezzeti daima üst seviyede tutmak da kalite standartlarının gereklerindendir. Gıda sağlığına ve işletmede hijyene büyük önem vermek, güler yüzlü ve hızlı hizmeti her koşulda sürdürebilmek de yine bir işletmenin kaliteye verdiği değeri gösterir.

Biz de uzun yıllardır İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet veren bir firma olarak kurulduğumuz günden bugüne yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler de doğru yolda olduğumuzu bize göstermekte ve çalışma hırsımızı perçinlemektedir.

Bahçelievler’de bulunan işletmemiz özellikle süt ve süt ürünleri ile taze köy yumurtası anlamında müşterilerinin ilk tercihi olmaktadır. Lezzetli, sağlıklı, taze ve güvenilir ürünlerimizle, bölgemizde müşterilerin güvendiği bir marka olmak bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

Üzerimize düşen büyük sorumluluğun farkında olarak, bu güveni sürdürülebilir kılma noktasında iş ahlakı ve etik değerlerimizden taviz vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemiz kalite kriterlerinin her adımına ayrı özeni göstermektedir. Firma olarak gıda sağlığı ve işletmede hijyene ayrıca önem vermekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin güvenine layık olacak şekilde ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en sağlıklı ürünleri hızlı ve pratik yoldan sunmaktayız. Bunu yaparken de uygun fiyatlarımızla müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR