• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sütçülerli Adakçı Ahmet ( Isparta Adakçı )

Adres :

Isparta Hayvan Pazarı 300 Metre Altında Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Demir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 204 33 89

Isparta’da hayvancılık alanında hizmet veren Sütçülerli Adakçı Ahmet ( Isparta Adakçı ) birmilyonnokta.comüyesidir. Çeşitli sebeplerle küçükbaş ve büyükbaş hayvanların satın alınması tüm yıl gerçekleşir. Bu nedenle bu satın alımlarda güvenilir firmalara ihtiyaç vardır. Çünkü satın alınacak küçükbaş ve büyükbaş hayvanların sağlıklı ve belirli yaşı tamamlamış olmaları gerekir. Bu sebeple, bu alanda güvenilir firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Firmamızda bulunan hayvanların bakım ve kesim süreçlerini titizlikle yürüttüğümüz için müşterilerimizin gözünde güven duyulan bir noktada olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Firmamızda, kurbanlık, damızlık ve adaklık küçükbaş ve büyükbaş hayvan satışı bulunmaktadır. Seçtiğiniz hayvanı uzman kasaplarımız dini usullere uygun olarak hijyeni gözeterek kesmektedirler. Kesim işleminin tamamlanmasının ardından hayvanlar, uzmanlarımız tarafından parçalanarak istediğiniz adrese teslim edilir. Böylelikle tüm süreç, uzman ve güvenilir ellerde tamamlanır. Firmamızda yer alan tüm ekibimiz tüm aşamalarda hijyen hassasiyetinden ödün vermeden çalışır.

Isparta hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, her bakımdan müşterilere en iyi biçimde hizmet etmektedir. Firmamız, satış ücreti konusunda da müşteri dostu bir politika izleyerek tüm bütçelere uygun seçenekler sunmaya dikkat etmektedir. Firma bünyesinde yer alan personellerimizin deneyim ve bilgisiyle seçtiğiniz hayvanların tüm süreci hızlı bir şekilde titizlikle tamamlanmaktadır. Tüm aşamaları ustalıkla ve hassasiyetle yöneten deneyimli ekibimiz ve ücret politikamız ile sektörde elde ettiğimiz güven ve başarıyı sürdürmeye kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR