• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Swank Butik

Adres :

Şeyh Sadrettin Mahallesi Millet Caddesi Dedem Apt. Altı No: 7/d Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacer Baran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hacerbaran9@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 035 76 24

Giyim sektöründe özgün tasarımların adresi olan butiğimizle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Modayı özgün tasarımlarla buluşturan anlayışımızla ilk tercihiniz olduk. En şık tasarımlarımızla güzelliğinize güzellik katmanın haklı gururunu taşıyoruz. İhtiyaçların ötesinde ideallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz günden beri butiğimizde sunduğumuz hizmetlerle son derece nitelikli ve bir o kadar da geniş bir müşteri yelpazesine sahip olduk. Bir tutku olan giyimi en güzel şekilde sunan butiğimiz müşterilerimiz nezdinde de vazgeçilmez bir yere sahip oldu.

Her zaman kendini yenileyen yüzüyle yıllara meydan okumaya devam ediyoruz. Bizleri bugünlere getiren ve yarına taşıyan siz müşterilerimize minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bizim bu yolda en büyük destekçilerimiz olmaya devam edeceksiniz.

Konya otantik giyim sektöründe farkımız ve kalitemizle boşluğu doldurulamaz bir yere sahip olan butiğimizde sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. Sizleri şık ve özgün tasarımlarla buluşturan butiğimizde bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla her türlü beklentinizi karşılamaya devam etmekteyiz. Bayan işlemeli yelek modelleri, dantelli elbiseler, bayan kimono, tulum ve mont modelleri, nişan ve söz kıyafetleri gibi pek çok seçenekle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca büyük beden kıyafet tasarımı ile farklı ölçülere sahip müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz. Bir telefon kadar size yakın olan butiğimize dair detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi görmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizzat görmek için sizleri butiğimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR