• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

T-erapi Veteriner Kliniği

Adres :

Yukarı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 8/a Denizli » Acıpayam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Rabia Altun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 614 59 44

T-erapi Veteriner Kliniği isimli hayvan sever firmamız birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Son döneme damgasını vuran hizmetleri ve son derece kaliteli tedavi yöntemleri ile çokça tercih edilmeyi başaran firmamız, yedi yirmi dört hizmet vermeye devam etmektedir. Hayvanların özellikle tedavileri söz konusu olunca uzman bir şekilde atılan ve tüm olanakları kullanarak değerli, sevimli dostlarımızı tedavi eden firmamız, işinde son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Hayvanların da bizler gibi sağlık şartlarına uygun hareket etmesi gerekmekte ve bu şekilde hareket etmedikleri takdirde birtakım tedavilere tabii tutulmaları da kaçınılmaz olmaktadır.

Denizli evcil hayvan sektörü, elinden geldiğince tüm hayvanların tedavisini üstlenmektedir. Hatta özellikle sokak hayvanlarını bulup teşhis ve tedavi eden veterinerimiz, bu konuda örnek davranışı ile gurur kaynağımız olmaktadır. İşini severek yapan ve bunu iş esnasındaki enerjisine de yansıtan çalışanlarımız, müşterilerle olan diyaloglarında da oldukça seviyeli ve olgundurlar. Bu nedenden kaynaklı hem çok sevilmekteyiz hem de çokça tercih edilmekteyiz.

Sizler de sevimli dostlarımızı hem tedaviye getirmek hem de eksikliklerini tamamlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız sadece tedavi hizmeti vermiyor, aynı zamanda petshop malzemeleri de satmaktadır. Kedi ve köpek maması, hayvan aksesuarları, hayvan giyimi ve daha birçok şeyi bulabileceğiniz firmamız geniş yelpazeli hizmeti ile alternatif olmaya devam ediyor. Yani tedaviye gelmişken kedinizin veya köpeğinizin her ihtiyacını da karşılayarak buradan ayrılacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR