• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taasarla

Adres :

Reyhanlı Yolu Üzeri Eski Koton Fanrikasıkarşısıantakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

taasarla@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 968 98 92

Whatsapp 2:

0 (536) 968 98 92

İnsan var olduğu her yerde yani evde, ofiste, bahçede gördüğü her şeyin estetik bir yapıda olmasını arzu eder. Tabi bu estetiği sağlamak ise başlı başına bir yetenek, tecrübe ister. Renk uyumu, kullanılan malzemelerin uyumu, ışıklandırma, en verimli şekilde alan kullanımının sağlanması ve benzeri birçok noktada ahenk olması gerektiği ise kaçınılmazdır. Peki, tüm bunları bir arada yapabilmek mümkün mü? Taasarla olarak yetenekli kadromuzla bu soruya “Evet!” cevabını veriyoruz.

İşyeri, ev, ofis, bahçe, duvar gibi alanlarda uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizi tercih ettiğinizde “güzelleştirme ve estetik bir görünüm kazandırma” işlemlerimizi yakından şahit olmanızı sağlıyoruz. Tercih sizin! Rüstik, otantik, modern, neşeli fark etmez! Hangi ortamda yaşamayı arzuluyorsanız siz bizden talep ediyorsunuz biz yerine getiriyoruz.

Projelerimiz olarak döner merdiven, süs havuzu, bahçe duvarı, şömine, buzlu cam gibi dekorasyon işlerini yürütüyoruz. Taasarla ekibi olarak Hatay İç Dekorasyon çizimlerini siz saygıdeğer müşterilerimizin beğenisine takdim ediyoruz. Tasarımlarımızı işlevselliği bulunacak şekilde çiziyoruz örneğin bulunduğu mekânın ışığını en iyi şekilde kullanıyoruz böylece estetik bir görüntü verirken kullanışlı olmasını da göz ardı etmiyoruz.

Keşif ve ölçülendirme işlemlerinden sonra yapılması gerekenin en iyisine ve en güzeline karar veriyoruz ve uyguluyoruz. Ortamı güzelleştiren, iç ferahlatan, göze ve ruha hitap eden dizaynın adresinde sizi bekliyoruz. Doğanın bize verdiği nimetleri en iyi biçimde değerlendiriyoruz ve tasarımlarımızı kurduğumuz mekâna katma değer sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR