• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tabu Garage

Adres :

Kaynarca Mah. Erol Kaya Cad. No: 204 ( Green Park Otel Kapalı Otoparkı Kat: -1 ) İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Tunahan Kamçı - Burak Veziroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 461 34 37

Whatsapp 2:

0 (537) 897 06 76

Tabu Garage olarak otomobillerin, akla gelebilecek oldukça fazla türden bakımını üstlenmiş olan firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanların kendisine uyguladığı konforu, yeri gelince araçlarına da uygulamanın onlar açısından oldukça büyük artıları olduğu, su götürmez bir gerçek. Oto pasta cila, oto yıkama, oto koltuk yıkama, oto seramik kaplama, cam filmi uygulama gibi verdiğimiz birçok hizmet yanında sevgi ve saygımızı takındığımız bu sektörde öncü bir kalite sergilemekteyiz.

Sizlerin saygısını ve olumlu yaklaşımlarınızı yakalayabilmek adına İstanbul otomotiv sektöründe sergilediğimiz bu çaba karşılıksız kalmıyor ve kalmamaya devam edecek. Çünkü bu uğurda gözle görülür derecede sarf ettiğimiz emek planlı bir yaklaşımın gereğidir. Bu planlı ve sistemli ilerleyişin sizler için çok uygun ve hesaplı olması adına büyük enerji sarf ediyoruz. Zevkten çok ihtiyaçtan dolayı yapılan bu bakımlar, aracınızın ömrünü ve işlevini büyük ölçüde arttıracak ve daha sağlıklı bir yolculuk sağlayacaktır. Size düşen iş, sadece bize ulaşmak ve gerekli bilgileri alarak işe başlamak.

Bilinç bir bakımın gereklerinden birisi, aracınızı alanında uzman kişilere teslim etmektir. Atılan her adımı sizlerle beraber atıyor ve gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz bu işi size layıkıyla halledip teslim ediyoruz. Kalite ve güvenin yanında işlemlerimizi oldukça hızlı yaptığımız ise, emin olabileceğiniz başka bir konu. Bazı firmalar işlerini hızlı ve uygun fiyatlara yapabiliyor ancak ustalık her zaman ayrıntıda gizlidir. Biz teslim edeceğimiz işin ayrıntılarında geziyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR