• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Takı Turka

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Kadınana Caddesi 104/a Merkez/afyon Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kösem

E-Posta Adresi :

kosemx@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 231 09 65

Afyonkarahisar takı ve aksesuar sektöründe yer alan firmamız başarısı, kusursuzluğu, kalitesi ve güvenilirliği ile adını duyurmaya devam ediyor. Takı ve aksesuar sektöründe oldukça fazla sayıda firma bulunmaktadır, firmalar ile gerekli rekabet ortamına ayak uydurarak kendisini geliştiren firmamız geniş kitlelere hitap ediyor. Her geçen gün müşterilerimizin isteklerine daha hızlı geri dönüş yapıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizi odak noktasında bulunduruyoruz, müşteri merkezli çalışmalar yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin talepleri ve beğenileri başarımıza yön vermemiz içi büyük önem arz ediyor.

Firmamızda satışı gerçekleştirilen takılar sadece kadınlara hitap etmiyor aynı zamanda erkekler için de takı modellerimiz bulunuyor. Takı modellerimizi ve çeşitlerimizi her geçen gün artırıyoruz. Takı ve aksesuar sektöründe ki yenilikleri adım adım takip ederek ürün temin ediyoruz. Yenilikler ışığında temin ettiğimiz ürünler birinci kalite ve uzun kullanıma müsaittir. Kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmiyoruz çünkü firmamız kalitesi sayesinde müşterileri ile arasında güven bağı kurmuştur. Kurulan güven bağını tehlikeye atmamak adına bütün tedbirleri alarak hareket ediyoruz.

Firmamızda satışı gerçekleştirilen takılar büyük ilgi gördüğünden sürekli olarak stoklarımızı yeniliyoruz. Beğendiğiniz ürünlerin firmamızda kalmaması halinde size özel temin ederek getirtiyoruz. Kısacası biz takı ve aksesuar sektöründe oluşabilecek hiçbir engele takılmıyoruz. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak ve ürünlerimizi görmek için sizleri şubemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR