• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taksi Ali

Adres :

Üniversite Caddesi Yenişehir/mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Erdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yorgun0172@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 211 69 62

Whatsapp 2:

0 (537) 211 69 62

Whatsapp 3:

0 (530) 900 11 02

Kalabalık kentlerde nüfus arttıkça şehir içi ulaşım gitgide daha problemli bir hal almaktadır. Toplu taşıma araçları trafik problemini çözmek için çok iyi bir seçenek olsa da belirli güzergahları takip etmek zorunda kaldıkları için bazı durumlarda tercih edilmeleri imkansız hale gelmektedir. İşte bu noktada özel aracımız yoksa taksi çağırmak en iyi seçenek olarak karşımıza çıkar.

Ali Taksi usta şoför kadrosu ve konforlu araçları ile Mersin genelinde hizmetinizde. İşinde uzman şoförlerimiz, belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak; sizi gitmek istediğiniz noktaya taşır. Seyahatiniz boyunca trafik kurallarına ve güvenliğinize azami dikkat gösterilir. Mersin taksi denildiği zaman en iyi seçenek olma iddiasındayız.

Araçlarımızın bakımları, araç muayenesi ve vize işlemleri düzenli olarak yapılır. Hava şartlarına göre yapılması gereken değişiklikler eksiksiz şekilde giderilir.

Yenişehir hastane ve üniversite bölgelerine ulaşımınız kolayca sağlanır. Uzak yakın mesafe ayırt etmeksizin arzu ettiğiniz her adrese sizleri taşımak bizim asli görevimizdir. Belirttiğiniz adrese navigasyon vb. araçlar kullanılarak en kısa sürede ulaşılır. Yol durumuna göre en kestirme güzergahtan ulaşımınız sağlanır. Şoförlerimiz taksimetre fazla yazsın diye daha dolambaçlı yolları tercih etme gibi bir gayret içerisine asla girmez. Fazla miktarda bagajınızın olması halinde taksimetrenin yazdığı ücret haricinde ekstra ücret talep edilmez. Aksi bir durumla karşılaştığınız zaman telefon numaralarımızdan bizi arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Konforlu, kaliteli, güvenilir taksi hizmeti almak istediğiniz zaman 7/24 irtibat telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR