• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taksi Ercan

Adres :

Terminal Gazimağusa Kktc Kıbrıs » Gazimağusa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Köz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kozercan1968@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 883 83 32

Whatsapp 2:

0 (533) 883 27 00

Modern hayatın beraberinde getirmiş olduğu yaşam tarzı ile birlikte günlük hayatımız oldukça hızlı ve yoğun bir hale gelmiştir. Gün içinde kimi vatandaşlar metro, dolmuş gibi toplu ulaşım araçlarını tercih ederken kimi vatandaşlarımız da modern hayatın hızına yetişmek ve konforlu bir ulaşım için taksileri tercih etmektedir. Kimi zaman hayat kurtarıcı derecede öneme sahip olan bu hizmet toplum için oldukça önemli bir yere sahiptir. Sarı melekler sizi kimi zaman hastaneye, kimi zaman da kaçırmak üzere olduğunuz uçağınıza yetiştirir. Nitekim diğer ulaşım araçlarına göre taksi hizmetine ulaşım daha kolaydır. Saat kaç olursa olsun tek telefon ile kapınızın önüne bir taksi çağırabilirsiniz.

Çoğu zaman vatandaşlarımızda oluşan güvensizlik duygusunuz ortadan kaldırmak için biz Taksi Ercan ekibi olarak siz kıymetli müşterilerimize en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kıbrıs Gazimağusa taksi denince Ercan Taksi olarak ilk akla gelen isimlerden olmamızı siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Sizlere yavru vatan KKTC’de memnuniyetle hizmet vermekte ve işimizi severek yapıyor olmanın kalitesini kıymetli müşterilerimize sunmaktayız.

Güvenilir, samimi ve güler yüzlü ulaştırma personellerimiz sayesinde, müşterilerimiz bizi gönül rahatlığı ile tercih etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına müşterilerimizin görüş, öneri ve tavsiyeleri doğrultusunda firmamızı geliştirmekte ve hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Tek telefon ile güvenilir, temiz ve hızlı taksi hizmetine ulaşmak istiyorsanız tek adresiniz Taksi Ercan…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR