• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Talar Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Rabia Ana Mah. Prof. Dr. Recep Akdağ Cad. No: 1/6 Hacıbaba Apt. Kat: 3 Daire: 6 ( Yoncalık Akın Balıkçılık 3. Katı ) Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Talar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

talarpsikoteknik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 178 73 94

TalarPsikoteknikDeğerlendirme Merkezi

Erzurum Yakutiye’ de faaliyet göstermekte olan merkezimizpsikoteknikbelgesi,srcbelgesi ve ticari araç belgesi ile özelpsikoteknikmerkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz.Psikoteknik, kişilerin çalışma şartlarına ve işlerine olan uyumlarını, dayanıklılık kapasitelerini, çalışma esnasındaki verim oranlarını detaylı bir şekilde analiz eden bir araştırma yöntemi olup psikolojinin alt dalları arasında kabul edilmektedir.Psikoteknikeğitimleri trafikte anlayışı ve kurallara birebir biat eden sürücülerin yetişmesini sağlamaktadır. Eğer ehliyet almak istiyorsanız,psikotekniktestlerinden geçmiş ve belgenizi almış olmanız gerekmektedir.TalarPsikoteknikDeğerlendirme Merkezialanında faaliyet gösteren firmamız, sizlere ehliyet alabilmeniz için gerekli olan bu aşamada destek sağlamaktadır. Bugüne dek birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimiz, başarıyla belgelerini almaya hak kazanmış olup, firmamızın başarısını ortaya koymaktadırlar.

Kurumumuzda yetkilendirilmiş psikolog tarafından yapılan testinizin sonucu devlete bağlı ya da özel sağlık kuruluşlarında psikiyatrist onayından geçtikten sonra adınıza düzenlenerek verilir. Böylelikle sürücülük yapmanıza bir engel olmadığı tescil edilir. Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz; bakanlıkça yetkilendirilmiştir. Bu alanda hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan kurumumuzun hizmet anlayışına güvenebilir, son teknoloji cihazların kullanımı ile en uygun ve en makul fiyatlar ile raporunuzu temin edebilirsiniz. Bununla birlikte ödemelerinizi kredi kartı ile de yapabilir veya taksitlendirebilirsiniz.

Kurumumuzpsikoteknikraporu almak ve yeniletmek isteyen sürücülere kalite, güven ve dürüstlük ilkeleriyle etkin hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Eğer sizler de ihtiyacınız olanpsikoteknikraporunu en kısa sürede almak isterseniz, merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

PsikoteknikBelgesi almak istiyorsanız sayfamızda yer alan numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzmanekibimiz sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.Daha fazla bilgi ve detay için 0554 178 73 94 numaramızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR