• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tanrıver Veteriner Kliniği

Adres :

Kurtuluş Mah. Kızılay Cad. No: 78/c Balıkesir » Gönen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Hikmet Tanrıver

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 843 06 62

Balıkesir Gönen’de uzman kadrosuyla hayvan dostlarımızın her türlü şikâyetiyle ilgilenen firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. Balıkesir evcil hayvan firmaları arasında yer alan firmamız sadece hayvan tedavi kliniği olarak değil, aynı zamanda kuaför, çeşitli ürünler ve mama satışı konularında da müşterilerimize hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığımız hizmet çeşitliliği sayesinde müşterilerimizin yoğun ilgisini görmekteyiz.

Örneğin kısırlaştırma işlemleri, her çeşit aşılama hizmeti, suni tohumlama işlemleri, kaza ve yaralanmalar sonucu oluşan tüm hastalıkların çözümü kliniğimizde yapılmaktadır. Bu sağlık hizmetlerinin yanı sıra yine her çeşit petshop ürünleri ve mama satışı da yapmaktayız. petshop ürünleri arasında kıyafetler, gezdirme ürünleri, oyuncaklar, vitaminler ve tuvalet ürünleri çok tercih edilen ürünlerdir. Tüm saydığımız hizmetlerin dışında müşterilerimizin çok beğendiği ve ihtiyaç duyduğu pet pansiyon hizmeti de vermekteyiz. Ağrılarını, acılarını anlatamayan dostlarımıza uzman veteriner hekimlerimiz tarafından müdahale edilmektedir. Veterinerlerimizin her biri gerekli eğitimleri almış, okullarını aşarı ile tamamlamış uzman hekimlerdir.

Piyasa şartları göz önünde bulundurulduğunda kliniğimizde verilen hizmetlerimizin ne kadar uygun fiyatlı olduğu anlaşılabilir. Bizler en önemli prensimiz müşteri memnuniyetini sağlamak adına hayvan dostlarımız için en kaliteli ürün ve en uygun tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Tüm muayene ve operasyonlarımız tamamen hijyenik koşullara uygun, teknolojik alet ve gereçlerle muayene odalarımızda yapılmaktadır. Firma olarak en kaliteli hizmeti sunmak adına her zaman gelişmelere açık bir politika izlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR