• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taptaze Kurabiye ve Butik Pasta

Adres :

Toygar Mah Üçpınar Yolu No: 13 Karesi Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Işık Kutsan

E-Posta Adresi :

taptazekurabiyeatolyesi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 057 20 70

Whatsapp 2:

0 (532) 057 20 70

Whatsapp 3:

0 (532) 057 76 10

Taptaze Kurabiye ve Butik Pasta olarak karesi butik kurabiye siparişi, karesi kuru pasta siparişi, karesi kilo ile pasta satışı, karesi kilo ile kurabiye satışı,karesi tuzlu kurabiye satışıkaresi nişan pastası siparişi, karesi doğum günü pastası, karesi kişiye özel pasta siparişi, karesi özel pasta siparişleri, karesi en yakın pastane,karesi nişan pastası siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Taptaze Kurabiye ve Butik Pastasektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Taptaze Kurabiye ve Butik Pastasektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR