• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taria Estetik

Adres :

Çankaya Mah. İran Cad. No: 6/3 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Ökkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 170 70 15

Whatsapp 2:

0 (554) 170 70 14

Ankara’da hizmet veren firmamız Taria Estetik firması olarak sizlere birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sizlere online bir şekilde hizmet vermekteyiz. İnsanların günlük yaşamdaki başarılarının birçok etkeni bulunmaktadır. Bu etkenlerden biriside özgündendir. Özgüvenli insanlar kendilerine güvenen ve her açıdan iyi pal insanlardır. Özgüveni etkileyen en önemli unsurda dış güzelliktir. Birçok insan farklı bir anlam ifade eden güzellik temelde kendi istediğin gibi görünmek sunucuna çıkar. Bu sebeple insanlar güzellik kelimesine geçmişten günümüze kadar büyük bir önem vermişler ve güzel olama için çeşitli yollardan yararlanmışlardır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sektör doğrudan etkilemiştir. Bu sektörlerden biriside insanların güzel olmak için kendisinde ufak değişiklikler yaptığı güzellik merkezlidir. Gelişen teknoloji ile beraber birçok cihaz ve yeni yöntemin ortaya çıkmasıyla beraber insanlara çok daha kolay bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedirler. Bu merkezlerden birisi olan firmamız Taria Estetik Ankara güzellik merkezi sektöründe sizlere hizmet sunmaktadır.

Birçok farklı türde hizmet sunan firmamız sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; kalıcı makyaj uygulaması, hydrafacial cilt bakımı, protez tırnak uygulaması, microdabling kaş uygulaması, bölgesel zayıflama, ipek kirpik uygulaması ve manikür pedikür gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız.

Merkezim müşteri sağlığına çok büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve uzman arkadaşlarımızla beraber hijyenik ortamlarda sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR