• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarzı Tesettür

Adres :

Misket Mahallesi 628.cadde No: 16/b Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Züleyha Alparslan

E-Posta Adresi :

smnuhalparslan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 840 58 18

Whatsapp 2:

0 (505) 240 47 36

Whatsapp 3:

0 (553) 840 58 18

Whatsapp 4:

0 (505) 240 47 36

Moda kavramı insanların daha çekici ve etkileyici bir görünüme kıyafetler ile sahip olmasını sağlayan bir kavramdır. Daha güzel bir görünüme sahip olabilmek için etkili ve doğru kıyafet seçimini içerisine alan moda kavramında renk uyumu, beden ölçüleri gibi birçok farklı etmen doğru giyinmeyi etkilemektedir.

Moda unsurları da giyim unsurları ile birlikte çeşitlenmekte ve değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle son yıllarda oldukça popüler olan sektörlerden bir tanesi de şüphesiz tesettür giyim sektörüdür. Tesettüre uygun olarak üretilen birçok farklı ve birbirinden şık giysi çeşitlerini içerisinde barındıran moda kolu tesettür modası olarak karşımıza çıkmakta ve her geçen gün daha büyük bir ilgi görmektedir.

Ankara giyim sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız sahip olduğu tesettür giyim modelleri ile müşterilerine hitap etmektedir. Sahip olduğumuz farklı renk ve tasarımlara sahip ürünlerimiz ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabilmekte ve daha şık bir görünüşe sahip olmalarını sağlayabilmekteyiz. Modaya uygun olarak gerçekleştirdiğimiz tasarımlarımız sayesinde müşterilerimiz her mevsimin modasına uygun kıyafetler ile dışarıya çıkabilecek ve daha çekici bir görünüşe sahip olabilecektir.

Kıyafet seçeneklerimiz arasında bulunan abiye, tunik ve şal gibi ürünlerimiz tamamen tesettür giyime uygun olarak üretilmektedir. Birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip ürün seçeneklerimizin olması sayesinde de müşterilerimiz tam aradıkları kıyafetleri özgürce seçebilmektedir. Siz de bayimize uğrayarak tesettür giyim modasında bulabileceğiniz en kaliteli ve şık ürünleri giyme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR