• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taşcı Unlu Mamülleri

Adres :

Namık Kemal Mah. Atatürk Cad. No: 88/2/c Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Taşcı

E-Posta Adresi :

mehmettasci17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 582 41 89

Whatsapp 2:

0 (542) 784 46 42

İnsanın hayatını devam ettirebilmesi ve gün içerisinde kaybettiği enerjiyi vücudunda tekrar sağlayabilmesi için beslenmesi gerekmektedir. Bu besinler içerisinde yerini alan unlu mamuller de düzenli ve dikkatli tüketildiğinde günlük kaybedilen enerjiyi sağlamakta ve sağlıklı beslenmeye yardımcı olmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize sağlıklı beslenmenin temelleri içerisinde yer alan unlu mamullerini tap taze ve doğal olarak sunabilmek amacıyla Çanakkale pasta ve pastane sektörü içerisinde yerimizi aldık. Birbirinden çeşitli ve taptaze unlu mamullerimizi sunabilmek için kullandığımız tüm malzemelerimizi kendimiz seçmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan, işini büyük bir titizlik ile ve severek yapan ustalarımızın ellerinden her gün taptaze çıkan ürünlerimizle sizlerin sofralarında eşsiz tat olmaya geldik. Birbirinden çeşit eşsiz taş fırın lezzetlerimiz içerisinde pek çok ekmek çeşitleri, farklı tatlarda galetalar, simit, poğaça ve çöreklerimiz ile kahvaltılarınızın aynı zamanda sofralarınızın misafirleriyiz.

Çanakkale’nin merkezinde bulunan işletmemiz olan Taşçı Unlu Mamulleri’nde siz değerli müşterilerimizi eşsiz lezzetlerimiz ile buluşturabilmek için bekliyoruz. Hijyen konusunda asla taviz vermeyen işletmemiz, temizliğe oldukça dikkat etmektedir. Çünkü biliyoruz ki siz değerli müşterilerimiz bizlere sadece gıda konusunda değil aynı zamanda sağlığınız da güvenmektesiniz. Bu sebeple de işimize dört elle sarılarak ve büyük bir özenle yapıyoruz.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör içerisinde her zaman arkamıza aldığımız güç, müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güven gücüdür. Bu güveni sarsmamak aksine daha da arttırmak için kalitemizden asla ödün vermeden hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR