• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taşkın Auto Dent

Adres :

Akdeniz Mahallesi Karataş Bulvarı No: 263 ( Karataş Yolu Üzeri Paksoy Sabun Fabrikası Karşısı ) Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Toprak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 450 67 52

Whatsapp 2:

0 (553) 932 16 89

Whatsapp 3:

0 (542) 265 54 16

Taşkın Auto Dent firması olarak Adana'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Adana oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Taşkın Auto Dent firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok insanın ulaşım aracı olarak kullandığı arabalar üzerinedir. Birçok farklı parçadan oluşan arabalar güvenli bir sürüş ve deneyim için düzenli olarak bakım ve tamir işlemi gerektirmektedir. Firmamız da bu ihtiyaç doğrultusunda hizmet vermek için açılmıştır.

Arabalar üzerine hizmet veren firmamız ilk hizmeti dolu hasarı onarma işlemidir. Dolu hasarı, yağan dolu ile birlikte araç dışında çökmeler oluşturabilmektedir. Firmamız aracınızın boyasını ya da herhangi bir aksamına zarar vermeden bu hasarı önleye bilmektedir. Bir diğer hizmetimiz ise oto seramik kaplamadır. Oto seramik kaplama hizmetimiz ile birlikte aracınızın dış kaportasında meydana gelen çizik, boya dökülmesi ve çatlak gibi durumların önüne geçmekteyiz. Bu hizmetimiz araç kaportasını korumakla birlikte uzun yıllar boyunca aynı ilk gün ki görüntüsünü koruması sağlamaktadır.

Önemli hizmetimizden biriside göçük onarımdır. Göçük onarım hizmetimiz ile araçlarınızda çeşitli nedenler ile meydana gelen göçükleri dış kaportaya ve boyaya zarar vermeden en kısa sürede halletmekteyiz. Firmamız bu hizmeti ile aracınızın performansını ve değeri koruyarak işlem yaptığı için oldukça önemli bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Firmamız bu hizmeti en hızlı şekilde sunduğu içinde mağdur olmanızın önüne geçmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR