• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taşpınar Yapı Tasarım Dekorasyon

Adres :

30 Ağustos Mahallesi 1773. Cadde 5/a Etimesgut / Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Erol

E-Posta Adresi :

emre0668@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 318 46 91

Whatsapp 2:

0 (544) 318 46 91

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde faaliyet gösteren Taşpınar Yapı Tasarım Dekorasyon firması olarak bizler evlerden ofislere kadar her noktada ihtiyaç duyulan dekorasyon çalışmalarını yerine getiriyoruz. Tasarımsal yönü güçlü olan dekorasyon çalışmalarının yanı sıra aynı zamanda tasarım alanında da sizlere destek vererek yaşam alanlarınızı ve çalışma alanlarınızı çok daha sevilen verimli alanlar haline getirebiliyoruz. Yapı konusunda da bulunulan yerlerde ortaya çıkan sorunlara karşı tecrübeli ekibimiz sayesinde en kısa sürede çözüm üretebiliyoruz.

Her zaman estetik görüntüler ortaya çıkartmayı sağlayacak olan dokunuşları yapmaya odaklanmış bizler bu yönümüzle Ankara dekorasyon sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere hizmet veriyoruz. Yıllardır yapı tasarım ve dekorasyon alanında yaptığımız çalışmalarla her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek üzere teknolojik gelişmelere ve yeni çıkan ekipmanlara da açık bir firma olarak kendimizi geliştirip sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman çok daha iyi hizmetler almanızı sağlayarak içinde bulunmaktan huzur bulacağınız alanları ortaya çıkarıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında mutfak, banyo, yatak odası, salon, çocuk odası gibi özel ev alanlarının dekorasyonu ile birlikte ofis ve benzeri çalışma alanlarının dekorasyon çalışmalarını da bulunduruyoruz. Yapı firması olarak ortaya koyduğumuz çalışmalarda siz müşterilerimizin yaşam ve çalışma alanlarındaki çeşitli tadilat ihtiyaçlarını ortadan en iyi şekilde kaldırırken sizlere her zaman çok uygun fiyatlarla hizmet veren bir firma olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR