• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıca Fırın Kafe

Adres :

Eski İzmir Cadde No: 629 Karabağlar/izmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necla Gökdemir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 555 04 39

Sizlere sunduğumuz lezzetli pastalarımızla her daim hizmetinizdeyiz. Son derece güzel ve göze hitap eden sunumlardaki pastalarımızın lezzetinde iddialıyız. Sizlerin damak tadına ve görsel zevkine hitap edecek şekilde yaptığımız pastalarla huzurunuzdayız. Üretim aşamasından sizlerle buluşana kadar hizmet kalitemizden ödün vermeden titiz ve hijyenik bir şekilde çalışarak pastalarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini güvence eden bir firma olarak her daim sizlere en ideli sunuyoruz. Sizlerin zevkini ve taleplerini dikkate alarak hazırladığımız pastalarımızla sektörümüzde farkı yakalamış bir firmayız. Sizlere her daim bu lezzetleri sunma gayreti ile ilk günden beri şevkle hizmet vermekteyiz. Desteğiniz hizmetimizin en değerli motivasyon kaynağıdır.

Pasta ve pastanehizmetlerinde sizlere sunduğumuz hizmetin çeşitliliği ve ulaşım kolaylığı ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Hem sağlığınıza hem de damak tadınıza hitap ediyoruz. Pastanemizde; kişiye özel pasta, butik pasta, yaş pasta, ballı pasta ve daha pek çok pasta çeşidi, kurabiye çeşitleri, profiterol, unlu mamuller ve diyet ürünler yapılmaktadır.

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Lezzetlerimizi sizlerle ve sevdiklerinizle buluşturmak adına en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz. Hem özel günleriniz hem de misafirleriniz için verdiğiniz siparişlerinizi özenle hazırlıyor ve zamanında sizlerin adreslerine teslim ediyoruz. İvedilikle tüm hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Siparişlerinizi kolaylıkla yapmak adına web sayfamızdan hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi görmek ve tatmak adına sizleri mekanımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR