• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlonya

Adres :

İcadiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 89/b İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Giray Tosunoğlu

E-Posta Adresi :

ygiraytosunoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 020 86 62

Ülkemizin en başarılı işletmelerini internet ortamında bir araya getiren birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olan Tatlonya, müşterilerine Üsküdar’da bulunan nezih ve ferah mekanlarında hizmet vermektedir. Mutfak kültürü ile tüm dünyada beğenilen ve ünlü olan ülkemizin bölgelere özel tatlılarını, hiçbir doğal özelliğini bozmadan ülkemizin en büyük şehri İstanbul’da müşterilerine sunan işletme bunun yanında börek çeşitleri ile de dikkat çekmektedir.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe birçok rakibiyle rekabet eden işletme, ürünlerinin kalitesi ile bir adım önde olmayı başararak sadece Üsküdar değil, çevre ilçelerden de kendisine müşteri çekmeyi başarmaktadır. Özellikle Güney Doğu Anadolu bölgesi ile anılan şerbetli tatlılarla ünlenen işletme, bölgeden temin ettiği doğal malzemelerle, geleneksel yöntemlerle üretim yaparak, müşterilerine yerel lezzetlerin en kaliteli örneklerini sunmaktadır.

Müşterilere sunulan böreklerde de yörelere ait malzemeler ve geleneksel yöntemlerin kullanılıyor olması, özellikle sabah kahvaltılarında ve öğlen yemeklerinde sevilerek tüketilen bu lezzetin daha hızlı tükenmesine sebep olmaktadır.

Müşterilerinden özel günler ve durumlar için kiloyla veya tepsiyle baklava, tatlı ve börek siparişleri de alan Tatlonya, aynı zamanda geniş ölçekli organizasyonlar için de büyük çaplı ürün hazırlamaktadır. Üsküdar’da bulunan geniş ve ferah mekânı ziyaret edemeyen müşterileri için telefonla sipariş hizmeti de sunan işletme, ev ve iş yerlerine börek ve baklava teslimatı gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin vazgeçemediği tatlıcı ve börekçilerden biri olan Tatlonya, sunduğu olağanüstü lezzetleriyle müşterilerini beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler