• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tavukçu Kerim

Adres :

Yayla Pınar Kaş Mah. Abalıhan Sok. No: 8 B Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Şenel

E-Posta Adresi :

ksenel621@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 680 60 94

Tavukçu Kerim olarak;konya meram adaklık satışı,konya meram kurbanlık satışı,konya meram köy tavuk satışı,konya meram kurbanlık kesim hizmeti,konya meram adaklık fiyatları,konya meram büyükbaş kurbanlık satışı,konya meram küçükbaş kurbanlık satışı,konya meram süs tavuğu satışı,konya meram hint tavuğu satışı,konya meram tavuk üretim çiftliği, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Çok yüksek bir oran ile İslamiyet dininin yaşandığı ülkemizde, Kurban Bayramı en önemli kutsal günlerden birini oluşturmaktadır. Kurban Bayramı'nda yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes kurbanlık hayvan kesimleri gerçekleştirerek, hem kendi için hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için kurban ibadetini gerçekleştirmektedir. Kurban ibadeti gerçekleştirmek ve farklı dönemlerde adaklık hayvan kesimi yapmak için de hayvan satışı gerçekleştiren işletmelerden ve kesim işlemini gerçekleştiren işletmelerden hizmet alınır. Bu konuda Konya /Meramilçesinde yaşayan birçok kişi kurbanlık ve adaklık hayvan kesimleri ve seçimi içinTavukçu Kerimişletmesi üzerinden hizmet almaktadır.

Tavukçu Kerimişletmesi sayesinde besicilik konusunda en sağlıklı ve semeresi en yüksek hayvanları elde ederek, ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. FirmamızKonya hayvancılıksektörü içerisinde canlı hayvan pazarı bölümünde bulunarak, hayvan satışı ve adaklık satışı gerçekleştirmektedir. Helal kesim ile kurbanlık ibadetini gerçekleştirmek için en uygun fiyatlarla büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ulaşabileceğiniz işletmemiz sayesinde tamamen sağlıklı ve veteriner kontrolü ile size sunulan hayvanları seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz sürülerimiz içerisindetavuk,civciv,süs tavuk,hint tavuğu,hindi,kanatlı tavuk,küçük baş hayvan,büyü baş hayvan,dana,inek,kuzu,koyun,keçi,adaklık kurban,kurban kesimi,gibi seçenekler bulunmaktadır. Dini vecibelere uygun bir şekilde kurban ibadetini gerçekleştirmeniz için uyum sağlayacak hayvanlar ile hizmet verilmektedir. Sunulan hayvanlar yaş, cinsiyet ve sağlık konusunda hiçbir sıkıntı oluşturmadan Kurban Bayramı ve adaklık kesim talepleri için doğru seçenekler oluşturmaktadır. Yılın 365 günü taleplerinize uygun bir şekilde işletmemizden kesimlik hayvan alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR