• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Td Güzellik Salonu

Adres :

İzzet Paşa Mahallesi Hacı Tevfik Efendi Sokak 12/1 Elazığ Merkez ( Carrefoursa Alt Sokağı ) Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Balkıs

E-Posta Adresi :

semablks.2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 260 53 72

Kişisel bakımınıza dair verdiğimiz hizmetlerle sizlerin huzuruna çıkmaya devam ediyoruz. Güzelliğinize güzellik katan dokunuşlarımızla sizlerin gönüllerini fethediyoruz. Sizler için en iyisini ve en idealini düşünüyor ve tasarlıyoruz. Bu tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Bir güzellik merkezi olarak her defasında bizlerden beklediklerinizin ötesinde daha fazlasını sizlere sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. İlk günden beri verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tuttuk. Geniş ve devamlı bir müşteri kitlesini bünyemizde barındırarak hizmetlerimizi taçlandırdık. Her defasında kendimizi geliştirerek ve zaman ayak uydurarak sizleri yeniliklerle buluşturduk. İstikrarlı bir şekilde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin ilk tercihi olduk.

Elazığ güzellik merkezi olarak hizmet verdiğimiz sektörde sizlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz. Güzelliğiniz için her türlü donanıma sahip salonumuzda; kalıcı kaş dizaynı, kaş bıyık alımı, dudak renklendirme işlemleri, gelin saç makyaj işlemleri, gelin başı yapımı, kalıcı eyeliner, ağda, nişan başı, kalıcı kaş kontür uygulaması, siyah nokta tedavisi ve daha pek çok hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini güvence veren bir güzellik merkezi olarak sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlar uygulamaktayız.

Bizlere ulaşmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız adına aradaki engelleri kaldırıyor ve her türlü memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Her zaman uğrak mekanınız olacak salonumuzda sizleri ağırlamaktan memnun oluruz. İşinde uzman, özverili ve güler yüzlü bir çalışma ekibiyle her daim sizlerin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR